FILMY MIKOŁAJKOWE

Untitled design (17)

6 grudnia zapraszamy całe rodziny na familijne kino mikołajkowe

6.12.2022 godz. 12:30
„Ratujmy Mikołaja! reż. Leon Joosen, Aaron Seelman, Wielka Brytania 2013
animowany

Poczciwy pechowiec elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących nad nowymi prezentami w laboratorium Świętego Mikołaja. Zamiast tego za sprawą niefortunnego wynalazku niechcący ujawnia lokalizację miasta elfów chciwemu szefowi firmy przewozowej. Nevil Złoczyński chce ukraść magiczną Kulę Czasu, która umożliwia Mikołajowi wręczanie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód i uratowanie Mikołaja jest ratunkowa misja w czasie.
Zabawny, inteligentny film dla całej rodziny.

Bilet w cenie 8 zł
Kup bilet

Zobacz zwiastun

6.12.2022 godz. 14:30
„Renifer Niko ratuje brata reż. Kari Juusonen, Jorgen Lerdam, Dania, Finlandia, Irlandia, Niemcy 2012

Powrót na ekrany Niko, najsympatyczniejszego renifera świata i pomocnika legendarnej Eskadry Świętego Mikołaja. W komedii „Renifer Niko ratuje święta” reniferek poznał swojego ojca, pokrzyżował plany niecnym sabotażystom i uratował święta Bożego Narodzenia. Tym razem będzie jeszcze ciekawiej: Niko będzie musiał znów ratować nie tylko dzielną eskadrę reniferów Świętego Mikołaja, ale i małego Rico, niesfornego, ale przesympatycznego malucha, który razem ze swoim tatą powiększa, nie bez początkowego oporu Niko, jego rodzinę.

Bilet w cenie 8 zł
Kup bilet

Zobacz zwiastun

6.12.2022 godz. 17:00
„Mikołaj i spółka” reż. Alain Chabat, Francja 2017
familijny

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w skórze świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne święta. Gwiazdka już za chwilę – liczy się każda sekunda!

Bilet w cenie 8 zł
Kup bilet

Zobacz zwiastun:

arrow