SPINACZ. SPOŁECZNOŚĆ; INTERMEDIALNOŚĆ; EDUKACJA

Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design

SPINACZ. SPOŁECZNOŚĆ; INTERMEDIALNOŚĆ; EDUKACJA

Priojekt „SPINACZ. Społeczność; Intermedialność; Edukacja” opiera się na realizacji cyklu warsztatów z zakresu sztuk multimedialnych, bazujących na intermedialnym charakterze współczesnej kultury, przenikaniu się różnych dziedzin sztuki ale też form przekazu. Będziemy mieszali różne media (tu rozumiane jako różne formy przekazu) zestawimy muzykę z filmem, literaturę z malarstwem, komiksem czy grą komputerową. Będziemy też zestawiać nowe media z tymi analogowymi (tu media w znaczeniu nośnika treści). Projekt SPINACZ opiera się na wielokierunkowym łączeniu – spinaniu: różnych form i nośników, starego z nowym, w końcu ludzi ze sobą poprzez współuczestnictwo oraz utrwalanie uniwersalnych wartości prezentowanych w sztuce.

Już 18 czerwca 2020 wspólnie z z Galerią Sztuki Muzycznej i Obrazu w Chorzowie zrealizujemy kolejne warsztaty w ramach projektu „SPINACZ. Społeczność; Intermedialność; Edukacja”. Czerwcowe spotkanie będzie dotyczyło technologii, które na szeroką skalę, wyszły z użycia – Głośniki i kolumny głośnikowe. Warsztaty odbęda się w formie streamingu na żywo na facebooku CHCK oraz Galerii Sztuki Muzycznej i Obrazu

więcej informacji: barbara_g@chck.pl

W sierpniu 2020 zrealizujemy kolejne warsztaty w ramach projektu „SPINACZ. Społeczność; Intermedialność; Edukacja”. Tym razem będą to warsztaty filmowe oparte za interdyscyplinarnym charakterze sztuki filmowej, ukazujące ją jako dziedzinę, która może czerpać i transponować na własne potrzeby tematy, motywy a nawet formy charakterystyczne dla innych dziedzin sztuki.

Warsztaty kierowane do młodzieży, udział w nich jest bezpłatny.
Więcej informacji na www.chck.pl zainteresowanych prosimy o kontakt: barbara_g@chck.pl

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
pobrane

arrow