Spektakl „Śmierć youtubera”

Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (2)

Spektakl „Śmierć youtubera” występuje Marek Bielecki reż. Gerwazy Reguła

Sztuka „ Śmierć youtubera” to spojrzenie doświadczonego człowieka, artysty na dzisiejsze czasy. To sztuka niestandardowa. Nowy gatunek „ media one man show”. To sztuka opowiadająca o bohaterze, który całkowicie zanurza się w świat nowych mediów. Pochłania go w stu procentach rzeczywistość Facebooka i Youtuba. Poprzez ponadgodzinną wędrówkę przez życie Youtubera widz na pewno odnajdzie razem z nim kawałek swojego życia. Tutaj rzeczą ciekawą jest na pewno to, że nasz bohater to człowiek dojrzały, pięćdziesięciokilkuletni mężczyzna. Taka postać zapewne wzbudzi zainteresowanie. Co on robi w ich rzeczywistości? To intruz w świecie nastolatków i obcy w świecie dorosłych. Irytujący, momentami śmieszny, czasami zmusza do zastanowienia , czasami do śmiechu. To na pewno doskonały pretekst do dyskusji o nowych mediach , o nowych wezwaniach w tak naprawdę dalej starym świecie.
Zapraszamy Państwa na sztukę „Śmierć Youtubera” . To przedstawienie o odnajdywaniu się w świecie zarówno wirtualnym jak i rzeczywistym. To na pewno ważny i intersujący ludzi temat, szczególnie gdy teraz te dwie rzeczywistości zaczynają się mieszać. Gdy coraz częściej dojrzali ludzie muszą stawić czoła wirtualnemu światu. Jaki on jest? Gdzie się kończy? Czy „Śmierć Youtubera” to koniec….

Marek Bielecki
aktor teatralny , filmowy i telewizyjny. Doktor Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, adiunkt 1992-2009. Wykładowca uczelni prywatnych, były Dziekan Wydziału Mediów ,Aktorstwa i Reżyserii WST Katowice .
Pomysłodawca ,aktor i reżyser serialu telewizyjnego „Święta wojna” 2 TVP . Znany również szerszej widowni produkcji telewizyjnych i filmowych : nominacja do Oscara 2002 „Męska sprawa” rola Ojca w filmie reż. Sławomir Fabicki ,,Z odzysku” Sławomira Fabickiego ” rola Badylarza . Juliusza Machulskiego „Pieniądze to nie wszystko ‘’ Henryk Niesioł , aktor „Miodowe lata ‘’ Barczak TV Polsat , programy rozrywkowe „Siedem pokus” RTL 7, „Lato z Polsatem”, „Nocna scena śmiechu’’ HBO , serial „Rozalka Olaboga” TVP, film Gry i zabawy” reż. Tadeusz Junak. Reżyser dokumentu ,,Dolary to nie wszystko’’, spektaklu multimedialnego ,, Mózg na ścierce czyli dwa łyki Ameryki ‘’. Aktor Teatru Ochoty w Warszawie. Reżyser widowisk kabaretowych i estradowych. Występował w USA, Kanadzie, Francji, Anglii, Szkocji, Niemcy, Litwie , Moskwa.
Zasłużony Działacz Kultury Polskiej (Ministerstwo Kultury 1990), Festiwal Dobrego Humoru w Gdańsku– Nagroda Telewidzów – ulubiony serial pt. Miodowe Lata 2000 . Special Artistic and Humanitarian Award – Polonia Amerykańska – 2003. Muza 2007 nagroda Zespołowa .

Gerwazy Reguła
reżyser i scenarzysta, autor programów telewizyjnych, jeden z założycieli i prezes stowarzyszenia Fabryka Stowarzyszenie Filmowców Silesia w Katowicach (prezes honorowy Kazimierz Kutz).
Reżyser i scenarzysta filmów fabularnych – „Los chłopacos”, „Droga do Raju”, „Ostatni klaps”.
Drugi reżyser przy takich filmach jak: „Angelus” reż. Lech Majewski, „Kariera Nikosia Dyzmy” reż .Jacek Bromski, „Die Reise” reż. Pierre Koralnik, prod.
Reżyser teatralny : . „Selekcja” autor Jarosław Kamiński – premiera na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym w Poznaniu „Malta 2006”. Reżyser widowisk plenerowych i halowych m.in. Ceremonia otwarcia Uniwersjady Zakopane 2001 TVP pr.1 , reżyseria i scenariusze koncertów prawie wszystkich popularnych grup rockowych i popowych w halach Torwaru, Expo Warszawa, Targi Poznańskie, Pałac Kultury Sala Kongresowa i wiele innych miejsc w Polsce. Reżyser filmów i spotów reklamujących Województwo Śląskie.
Reżyser i autor koncepcji marketingowych dla takich firm jak : Algida, Rama, Knorr, Lipton, Rossmann, Termo Organika, Microsoft.
Reżyser dwóch sezonów programu telewizji Polsat „Nasz nowy dom”
Dwukrotny stypendysta Polskiej Agencji Scenariuszowej , III nagroda w polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu Scenariuszowego o Nagrodę Hartley – Merrill 2001 i 2004 rok, Nagroda Specjalna Jury na Festiwalu Debiutów Krajów Bałtyckich Svetlogorsk Rosja 2009, Nagroda Brązowy Granat na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu 2015 za film „Ostatni klaps”.

Cena biletu: 20 PLN/ os.
więcej informacji i rezerwacja miejsc:
barbara_g@chck.pl tel. 32 349 78 69/63

Kup bilet

Sprawdź cały repertuar

arrow