16
kw.2024
@reallygreatsite (2)

Plan na miłość

Kazim to z pochodzenia Pakistańczyk, z urodzenia Brytyjczyk. Młody, przystojny, wykształcony, nowoczesny, ale… chce się ożenić zgodnie z tradycją, która dopuszcza jedynie małżeństwa aranżowane.

Sprawdź szczegóły
17
kw.2024
@reallygreatsite (2)

Pimi z krainy tygrysów

Pewnej nocy Balmani, którego rodzice zginęli w tragicznym trzęsieniu ziemi, ratuje małego tygryska przed kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do odległego sanktuarium, gdzie, jak wierzy Balmani, tygrysek będzie bezpieczny. W trakcie wędrówki między chłopcem i zwierzęciem tworzy się niezwykła więź.

Sprawdź szczegóły
19
kw.2024
@reallygreatsite (1)

Teściowie 2

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości.

Sprawdź szczegóły
21
kw.2024
@reallygreatsite (3)

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot

Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem.

Sprawdź szczegóły
24
kw.2024
@reallygreatsite (1)

Nawet myszy idą do nieba

Czy mysz i lis mogą być przyjaciółmi? Kiedy uparta Czmyszka i strachliwy Rudeusz trafiają do nieba, nic na to nie wskazuje. W nowym świecie muszą porzucić swoje instynkty i stawić czoła fantastycznej przygodzie. Dokąd zaprowadzi ich ta niezwykła podróż?

Sprawdź szczegóły
25
kw.2024
Untitled design (30)

Ennio

Kino DOCiekliwe
Ponad 500 filmów wybrzmiałoby inaczej, gdyby nie on. Dwukrotnie nagrodzony Oscarem Ennio Morricone to nie tylko jeden z najbardziej płodnych kompozytorów muzyki filmowej w historii, ale również legenda kina. „Ennio” jest portretem geniusza, nakreślonym przez wiernego przyjaciela i znakomitego reżysera

Sprawdź szczegóły
26
kw.2024
Untitled design (1)

Królowe boiska

Niewielka miejscowość na północy Francji. Zdyskwalifikowana za niesportowe zachowanie drużyna piłkarska traci możliwość udziału w dalszych rozgrywkach i naraża miasto na utratę funduszy na stadion. Aby do tego nie dopuścić i obronić honor klubu, zostaje powołany zespół składający się z samych kobiet.

Sprawdź szczegóły
30
kw.2024
@reallygreatsite

Klondike

17 lipca 2014 roku, wieś Hrabowe w obwodzie donieckim, na pograniczu ukraińsko-rosyjskim. W ścianie domu Irki i Tolika zieje wielka dziura, odprysk działań prorosyjskich separatystów, zaś nieopodal ich domu ścielą się resztki zestrzelonego samolotu pasażerskiego Malaysia Airlaine.

Sprawdź szczegóły
arrow