13
Gru2017
Wielkie piękno graj

„Wielkie piękno”

reż. Paolo Sorrentino, Francja, Włochy 2013
fabularny, komediodramat,

Jep Gambardella, dziennikarz, pisarz i król światowców, obchodzi 65. urodziny. Pozornie ten wieczór nie różni się od tysięcy wieczorów ostatnich 40 lat jego życia. Szalona impreza przy transowej muzyce, korowód barwnych postaci z bogatych i celebryckich sfer, na zakończenie przygodny seks – i znowu wstaje dzień. Chyba jednak nieco inny niż wcześniejsze…

Sprawdź szczegóły
15
Gru2017
listy do M2

„Listy do M. 2”

reż. Maciej Dejczer, Polska 2015
komedia

Od wydarzeń znanych z „Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj, który znalazł szczęście u boku Doris, wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny.

Sprawdź szczegóły
16
Gru2017
Projekt bez tytułu (1)

„Boże Narodzenie”

reż. Christian Carion, Belgia, Francja, Niemcy, Rumunia, Wielka Brytania, 2005

dramat wojenny, historyczny, 

Pierwsza zima I wojny światowej, straszliwej, beznadziejnej, wykrwawiającej wojny pozycyjnej. Okopy trzech wojsk: szkockiego, francuskiego i niemieckiego w okolicach francuskiego miasteczka dzieli pas ziemi niczyjej, na którym leżą niepogrzebane trupy poległych.

Sprawdź szczegóły
17
Gru2017
Projekt bez tytułu (2)

„Uwolnić Mikołaja!”

reż. Christopher Smith, USA, Wielka Brytania, 2014
przygodowy, familijny,

Święty Mikołaj, który spowodował wypadek swoimi saniami, szuka pomocy u 9-letniego Toma i jego ojca , który niedawno wyszedł z więzienia i bardzo nie chce znowu pakować się w kłopoty.

Sprawdź szczegóły
arrow