23
Wrz2018
mały ksiąze

Mały Książe

Mała dziewczynka jest korpocóreczką korpomamy, która ma już dla niej gotowy plan na życie. Jest w tym planie całe mnóstwo spraw: zdrowy sen, zdrowe jedzenie, ćwiczenia fizyczne, a nade wszystko nauka i praca, praca i nauka – i dobra posada w przyszłości, i dobry dom, i dobry samochód.

Sprawdź szczegóły
27
Wrz2018
Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (9)

Dusza i ciało

Maria, młoda nieśmiała kobieta, zaczyna pracę jako kontroler jakości w rzeźni w Budapeszcie. Endre, zmęczony życiem mężczyzna w wieku bardziej niż średnim, jest w rzeźni dyrektorem finansowym. Łączy ich to, że oboje są wycofani: ona niemal autystyczna, on – zrezygnowany po nieudanych związkach.

Sprawdź szczegóły
28
Wrz2018
Nieracjonalny mężczyzna

Nieracjonalny mężczyzna

Klub Filmowy Grajfka
Słodko-gorzki komediodramat, którego głównym bohaterem jest charyzmatyczny, ale przeżywający głęboką depresję profesor filozofii. Abe Lucas podejmuje pracę w college’u w niewielkim mieście i wkrótce wdaje się w romans ze znudzoną małżeństwem profesorką, a jednocześnie nawiązuje przyjaźń ze swoją najlepszą studentką,

Sprawdź szczegóły
30
Wrz2018
bfg

Bardzo Fajny Gigant

Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy.

Sprawdź szczegóły
arrow