19
sie2022
@reallygreatsite (3)

Wszystkie nasze strachy

Daniel mieszka w małej wsi. Jak większość sąsiadów jest katolikiem, jak niewielu z nich – żarliwym. Jak większość sąsiadów walczy o prawa rolników, jako jedyny – również o prawa osób nieheteronormatywnych.

Sprawdź szczegóły
24
sie2022
Projekt bez tytułu(40)

Wakacje Mikołajka

Długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempé, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń.

Sprawdź szczegóły
24
sie2022
Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (3)

W deszczowy dzień w Nowym Jorku

Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto, w którym mają spędzić romantyczny weekend. Na kilka godzin ich ścieżki się rozchodzą, i Ashleigh, która miała przy okazji tej wizyty przeprowadzić wywiad ze znanym reżyserem, niespodziewanie wpada w wir celebryckich problemów – i pokus…

Sprawdź szczegóły
29
sie2022
Untitled design (1)

Wilk, lew i ja

Alma wraca do krainy swojego dzieciństwa – otoczonego lasem starego domu na wyspie w dzikich ostępach Kanady. Wkrótce dziewczyna natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych – małego wilczka i urocze lwiątko.

Sprawdź szczegóły
29
sie2022
@reallygreatsite (25)

Drive My Car

Yusuke jest aktorem i reżyserem teatralnym, a jego żona Oto – telewizyjną scenarzystką. Łącząca ich więź wydaje się głęboka – do momentu gdy Oto niespodziewanie umiera, pozostawiając po sobie wiele niewyjaśnionych tajemnic.

Sprawdź szczegóły
31
sie2022
@reallygreatsite (21)

Skarb Mikołajka

W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz.

Sprawdź szczegóły
arrow