19
Wrz2020
Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (28)

Fuga

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie, kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy…

Sprawdź szczegóły
20
Wrz2020
Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (18)

Playmobil. Film

Charlie wciąż zadręcza siostrę Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL, jednak dziewczyna traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL.

Sprawdź szczegóły
22
Wrz2020
Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (31)

Szpieg

Rok 1993, Korea Północna wycofuje się z układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Suk-young Park, oficer południowokoreańskiego wywiadu, zostaje wysłany na misję szpiegowską w celu zinfiltrowania laboratoriów jądrowych na Północy.

Sprawdź szczegóły
23
Wrz2020
Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (1)

Boże Ciało

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem.

Sprawdź szczegóły
24
Wrz2020
Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (21)

Aż do piekła

Gdzieś na obrzeżach sytego i zadowolonego świata rozciąga się zapomniana przez Boga półpustynna kraina zabudowana nędznymi domostwami, gdzie kolorowe są tylko wielkie billboardy oferujące szybkie kredyty bez zabezpieczeń i restrukturyzację zadłużenia. To pogrążony w gospodarczym kryzysie południowy Teksas.

Sprawdź szczegóły
25
Wrz2020
Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (16)

Rodziny się nie wybiera

Wszyscy znają go jako wychowanego w sierocińcu genialnego projektanta wnętrz ukrywającego się pod tajemniczym pseudonimem Valentin D. Wspólnie ze swoją piękną partnerką Constance kolejnymi kolekcjami rzucają Paryż i światowy design na kolana.

Sprawdź szczegóły
26
Wrz2020
Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (25)

Kręcisz mnie

Jocelyn dobiega pięćdziesiątki. Jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, dość niekonwencjonalnym szefem i… niepoprawnym podrywaczem, który zalicza kobiety dla sportu i sam siebie nazywa – z lubością – draniem.

Sprawdź szczegóły
29
Wrz2020
Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design (24)

Kwiat wiśni i czerwona fasola

Sentaro dzierżawi malutki bar, w którym serwuje przekąski dorayaki – małe naleśniki z pastą z czerwonej fasoli. Sentaro żyje bez radości, nie widzi kwitnących wiśni, nie słyszy śpiewu ptaków ani szumu wiatru, nie dostrzega piękna świata, który go otacza… aż do dnia, w którym zatrudnia jako pomoc uśmiechniętą i upartą starszą panią Tokue, mistrzynię w robieniu pasty z czerwonej fasoli….

Sprawdź szczegóły
16
Paź2020
glos_zza_krat_metis.00_16_45_10.Still001

Głos zza krat

PREMIERA: Film „Głos zza krat” to dokument przedstawiający życie w Zakładzie Karnym w Płocku i przyzakładowej szkole. Film został zrealizowany na potrzeby projektu profilaktycznego o tym samym tytule. Ma na celu zapobieganie zachowaniom ryzykownym dzieci i młodzieży poprzez metodę filmoterapii.

Sprawdź szczegóły
arrow