07
Mar2021
burza - grafika na strone

2020: BURZA

Zobacz ostatni spektakl Grzegorza Jarzyny, jednego z najważniejszych polskich reżyserów teatralnych, oraz Weroniki Murek – “2020: Burza” inspirowany “Burzą” Shakespeare’a na wielkim ekranie. Niezapomniane kreacje aktorskie, fantastyczne kostiumy i charakteryzacja, spektakularne światła, teatralna sztuczna inteligencja… Spędź wieczór z TR Warszawa na naszej sali kinowej już w niedzielę 7 marca!

Sprawdź szczegóły
08
Mar2021
Projekt bez tytułu

Złe mamuśki

Film scenarzystów „Kac Vegas” to frywolna, bardzo niepoprawna komedia o trzech zbuntowanych kobietach, które rzucają wyzwanie światu.

Sprawdź szczegóły
11
Mar2021
Projekt bez tytułu(1)

Ziarno prawdy

W Sandomierzu zostaje popełniona zbrodnia: zamordowano powszechnie lubianą działaczkę społecznną. Sposób, w jaki pozbawiono ją życia, przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury Teodora Szackiego będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozpętanej wokół tej sprawy histerii.

Sprawdź szczegóły
13
Mar2021
Projekt bez tytułu(2)

1917

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Blake, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia.

Sprawdź szczegóły
16
Mar2021
Projekt bez tytułu(3)

Judy

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda.

Sprawdź szczegóły
18
Mar2021
Projekt bez tytułu(4)

1800 gramów

Tuż przed Bożym Narodzeniem w życiu Ewy pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła.

Sprawdź szczegóły
20
Mar2021
Projekt bez tytułu(5)

Parasite

Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

Sprawdź szczegóły
21
Mar2021
Projekt bez tytułu(6)

Wyprawa Magellana

Walka z żywiołem oceanu, rajskie wyspy, nieznane plemiona, niespodziewana miłość i wielkie niebezpieczeństwa. Animowana opowieść o śmiałkach, którzy jako pierwsi opłynęli kulę ziemską.

Sprawdź szczegóły
23
Mar2021
Projekt bez tytułu(7)

Miłość aż po ślub

Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście wrednej koleżance i mężczyźnie, w którym się zakochało, ale Juliette nie może sobie pozwolić na stratę tego zlecenia. Ślub musi się odbyć. A kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże…

Sprawdź szczegóły
25
Mar2021
Projekt bez tytułu(8)

Nasze najlepsze wesele

Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił radość z pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień kolejnej młodej pary.

Sprawdź szczegóły
30
Mar2021
Projekt bez tytułu(10)

Laleczka

Inteligentna i zabarwiona czarnym humorem zabawa konwencją kultowej serii o morderczej laleczce Chucky i generalnie nurtem krwawych horrorów typu „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, połączona ze współczesną refleksją dotyczącą naszego stosunku do sztucznej inteligencji.

Sprawdź szczegóły
arrow