KINO NA LEŻAKACH

kino_na_lezakach_cykl

Taras przy kinie otwarty! Zapraszamy na kino na leżakach.

12.07.2019 godz. 21:00 Złe mamuśki reż. Scott Moore, Jon Lukas, USA 2016
komedia

Młoda i piękna matka cudownych dzieci, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonej przyjaciółki, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie, odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama.
Film scenarzystów „Kac Vegas” to frywolna, bardzo niepoprawna komedia o trzech zbuntowanych kobietach, które rzucają wyzwanie światu.

Nagrody
2017 – People’s Choice – Kryształowa Statuetka – Ulubiona komedia

Cena biletu: 8 PLN/ os.
Kup bilet

Zobacz zwiastun:

13.07.2019 godz. 21:00 Bodyguard Zawodowiec reż. Patrick Hughes, Bułgaria, Chiny, Holandia, USA 2017
komedia

Michael Bryce jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą nawet, że jeśli chroni cię Bryce, stajesz się nieśmiertelny, jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Bryce ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę, który zdecydował się zeznawać przeciw dyktatorowi oskarżonemu o ludobósjwo. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

Bilet w cenie 8 zł
Kup bilet

Zobacz zwiastun:

23.08.2019 godz. 21:00 Jestem taka piękna reż. Marc Silverstein, Abby Kohn, Polska, USA, 2018
komedia

Renee każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, dostrzega niewiarygodną metamorfozę – stała się zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło, dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo. Jednak ona, przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną przemianę. Z szarej myszki staje się wyzwoloną i pewną siebie kobietą, której śmiałość i energia robią piorunujące wrażenie na wszystkich. Z czasem Renee, która dzięki awansom pnie się w górę w firmie kosmetycznej, zaczyna spoglądać z wyższością na świat i innych ludzi. Czy to możliwe, żeby stając się „piękną”, dopuściła do głosu „brzydszą” część swojej osobowości?

Bilet w cenie 8 zł
Kup bilet

Zobacz zwiastun:

24.08.2019 godz. 21:00 „Śmietanka towarzyska” reż. Woody Allen, USA 2016
komedia

Bobby, wrażliwy romantyk, ma dosyć nudnej pracy w zakładziku ojca na Bronksie. Po raz pierwszy w życiu opuszcza rodzinny dom i wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie ma nadzieję znaleźć jakieś ciekawe zajęcie dzięki pomocy wujka Phila, agenta topowych gwiazd Hollywood. Kiedy pozna piękną sekretarkę wujka, bez pamięci się w niej zakocha, nie wiedząc, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

Cena biletu: 8 PLN/ os.
Kup bilet

Zobacz zwiastun:

arrow