Halloween w kinie Grajfka

Copy of Copy of 760px × 446px – Untitled Design

31 października 2020 od godziny 15:00 zapraszamy do naszego kina na dzień w klimacie Halloween

Na początek coś dla najmłodszych:
Warsztaty Halloweenowe dla dzieci

Wszystkie dzieci, które chcą pobawić się razem z nami w tworzenie halloweenowych lampionów zapraszamy o godzinie 15:00 do mediateki przy kinie Grajfka.
Ilość miejsc ograniczona

Bilet w cenie 10 zł
Kup bilet

O godzinie 16:00 rozpoczynamy projekcję animacji dla dzieci Między nami wampirami reż. Richard Klaus Dania, Holandia, Niemcy, Wielka Brytania 2017

Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska, więc jest niezwykle podekscytowany wycieczką z rodzicami do odległej Transylwanii, ojczyzny osławionego Draculi. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu poznaje… prawdziwego wampira. Vigo, podobnie jak Tony, ma trzynaście lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli płatanie im figli, a nad picie krwi przedkłada smak soku z buraczków. Tony i jego nowy kumpel przeżyją wiele zdumiewających przygód, odkryją sekret latających krów i pokrzyżują plany niejakiego Kołeckiego – niestrudzonego łowcy wampirów.

Bilet w cenie 8 zł
Kup bilet

Zobacz zwiastun:

Na koniec, o godzinie 20:00, coś dla dorosłych miłośników mocnych wrażeń czyli Upiorne opowieści po zmroku reż. Andre Ovredal, USA 2019, horror

Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna, Sarah, opisała w tajemniczej księdze swoje pełne strasznych sekretów życie. Po wielu latach do opuszczonego domu Sarah trafia grupa rozbawionych młodych ludzi. Ignorując ostrzeżenia, uwolnią złowrogą moc księgi i przebudzą istoty z najgorszych koszmarów.

Bilet w cenie 8 zł
Kup bilet

Zobacz zwiastun:

arrow