Sąsiedzki Festiwal Filmowy

vivehome

Sąsiedzki Festiwal Filmowy – Vive la Cwajka

Zapraszamy mieszkańców Chorzowa na wyjątkowy Festiwal Filmowy.

Nie rób faux pas (gańby). Przyjdź o godz. 18.00 w czwartek na la comedie (gryfny film) na plac Mickiewicza lub vis a vis (wele) kościoła św. Józefa na boisku SP 17.
Będą zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami i bajki. A o 21.00 rendez vous (rande wu) z filmem.

Chorzowskie Centrum Kultury, Kino Grajfka, Kino za Rogiem, Stowarzyszenie Inicjatywa, Urząd Miasta Chorzów, Centrum Integracji Międzypokoleniowej i Komenda Miejska Policji zapraszają na Sąsiedzki Festiwal Filmowy. W każdy sierpniowy czwartek na Placu Mickiewicza lub na boisku przy SP17 o godz. 18.00 rozpocznie się wyjątkowy wieczór.

Na początek przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci, bajki, zabawy z konkursami dla całych rodzin. A o godz. 21.00 na ekranie pojawi się film zgodnie z poniższym harmonogramem:

3 sierpnia, plac Mickiewicza
„Nietykalni”

10 sierpnia, boisko SP 17
„Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”

17 sierpnia, plac Mickiewicza
„Bazyl. Człowiek z kulą w głowie”

24 sierpnia, boisko SP 17
„Za jakie grzechy, dobry Boże?”

31 sierpnia, plac Mickiewicza
„Jeszcze dalej niż Północ”

Zapraszamy na pierwszy filmowy wieczór 3 sierpnia!
Wstęp wolny.

Przy okazji promowane będą też dobre postawy związane z bezpieczeństwem. I w związku z tym z inicjatywy Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie pierwszego dnia festiwalu wystartuje akcja „Nie zgub mnie”, w ramach której każde dziecko otrzyma specjalną opaskę, na której opiekunowie będą mogli zapisać swój numer telefonu.

Inicjatywa wspierana jest również przez Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów, Chorzowską Spółdzielnię Mieszkaniową oraz Gryfno! Kafe.

arrow